Welkom bij de OVHIA!

De Oranjekraam tijdens KoningsdagDit is de website van de Oranjevereniging Wilhelmina-Juliana uit Hendrik-Ido-Ambacht.
Hier vind je alle informatie over onze activiteiten, over wie wij zijn, over het programma, de aubade en nog veel meer!

Loop je mee met de BreakfastRun om zes uur ’s ochtends op Koningsdag? Klik dan op deze link voor alle informatie over dit evenement.

 



Ballonnenwedstrijd 2018

Op dit moment zijn er vele ballonnen aangekomen, de een wat verder dan de andere.
Hier een lijst van wat we al hebben.

Naam Leeftijd Vindplaats
Kilometers
Geanne de Koning 8 Gnanenburg (D) 427
Hanno Veldhoen 10 Niedersachen (D) 367
Roderick de Haan 10 Wardenburg (D) 333
Lotte Vogelaar 9 Friesogthe (D) 310
James Kamphuis 4 Lorup (D) 282
Sifra Alderliesten 0 Wilhelm Schulte -Bachers (D) 272
Jelte Bosman 4 Lathen (D) 260
Thom Dooren 8 Klazienaveen 222
Lucas Haaring 6 Holthone 215
Hannah den Hollander 7 Coevorden 208
Lennard Vogelaar 12 Wachtum 206
David v/d Breevaart 7 Wachtum 206
Martijn van Linden 13 Wachtum 206
Corné Moerlynd 13 Wachtum 206
Richard Stam 13 Wachtum 206
Vince v/d Giessen 3 Steenwijksmoer 205
Adrianna van Elzelingen 12 Geesbrug 201
Pauline v/d Glas 11 Nieuwlande 198
Lunn v/d Berg 7 Schuinesloot 196
Luan Pater 8mnd Hardenberg 195
Lois v/d Hoek 2 Hothorne 194
Fienne Tromp 4 Lutten 192
Luke S. Barretto Favano 9 Hardenberg 189
Marieke de Jong 11 de Krim 188
Julian Almeida 6 Nieuw-Dordrecht 188
Ephiny 5 Klazienaveen 186
Lean de Wit 8 Zuidwolde 185
Pauline v/d Glas 0 Lutten 184
Benthe Kooiman 13 Ommen 178
Katie v/d Heul 11 Witharen 171
Lydia van Lieburg 5 Balkbrug 170
Julian Haaring 8 Holthone 166
Fienne Koodman 8 Rouveen 160
Sepahrad 7 Zwolle 160
Bart van Lieburg 7 Dalfsen 159
Rysanne v/d Poel 11 Slagharen 158
Evi Peesman 7 Dalfsen 158
Samuël Stoop 13 Dalfsen 157
Kiki Klaver 6 Dalfsen 156
Caroline van Rijssel 8 Zwolle 154
Hanna Vis 8 Dedemsvaart 153
Rosa Steehouwer 6 Zwolle 153
Louise Paul 5 Zwolle 149
Boaz v/d Laan 7 Oldenbroek 145
Julia Stolk 12 Wapenveld 145
Frederique Vissers 8 Hattem 145
Juda van Rees 10 Hattem 144
Britt Makkenze 4 Wezep 139
Elize v/d Kruijt 5 Wezep 139
Nathan Bijsterbosch 5 Nunspeet 134
Lilyan Plaisier 10 t Harde 129
Milan v/d Hoeven 4 t Harde 127
Christiaan van Rijssel 4 Nunspeet 125
Laurens Molendijk 6 Nunspeet 121
Jonathan van Bolhuis 10 Hulshorst 121
Lukas Priester 5 Nunspeet 120
Jorg v/d Vlies 5 Hattemerbroek 118
Thijmen van Harn 7 Hulshorst 117
Samantha Meyer 6 Hulshorst 117
Samuël Kik 1 Harderwijk 112
Alle zingers van Zinge 4 t/m 12 Harderwijk 109
Annelynn Schot 13 Hardenberg 108
Dennis van Pijl 10 Ermelo 106
Mattias 7 Ermelo 104
Levi de Graaf 6 Ermelo 104
Laurence Verhey 7 Ermelo 102
Stijn Blaak 5 Nibbixwoud 99
Myrthe van Noort 5 Zeewolde 94
Licia de Jong 6 Baarn 82
Tessa Weijers 6 Bunschoten 68
Jaël Voorhorst 4 mnd Vleuten 60
Rozamarinde Vreugdehil 5 Bunschoten 57,6